Servis

Servis


Serivs

Pokud jste si pořídili auto s klimou jistě chcete, aby Vám klimatizace fungovala bezproblémově co nejdéle a proto je dobré preventivně navštěvovat servis.
Stejně jako plnění a doplňovány klimy je důležité i dezinfikovat klimatizaci a nechat vyměnit filtry. Kromě těchto úkonů a samotného doplňování klimatizace je dobré vzít auto jednou za tři roky (servisy doporučují různě dva až tři roky) na kontrolu a preventivního servisu klimošky. Do preventivního servisu můžeme zařadit odsátí strého oleje a chladiva.
Máte-li již nyní problém s klimou je dobré vzít auto do specializovaného servisu. Nejčastější přiznaky problému s klimatizací jsou nefunkčnost klimatizace - po zapnutí klimatizace nechladí, nadměrná hlušnost klimatizačního zařízení a také vfukování do prostoru kabiny nepříjený zápach. Tyto i další problémy raději nechte na odbornících.

klima


Zásady ochrany soukromí (Privacy policy) Nejedná se o oficiální stránky prodejce nebo výrobce automobilů či klimatizac do aut. Jedná se o neoficiální web fanouška těchto technologií. Neručím za správnost uvedených údajů.